Kadra na sezon 2014/15 zgłoszona!

Pragnę poinformować, że zakończyliśmy budowę drużyny, która powalczy w sezonie 2014/15 o jak najwyższą lokatę. Cel jaki sobie zakładamy to awans do II ligi ale żeby to zrealizować każdy z nas musi dołożyć coś extra. O braku kontuzji czy problemów z kadrą na dany mecz nawet nie wspominam bo była to zmora ostatnich lat i limit pecha został już chyba wyczerpany. Mam nadzieję, że przy odrobinie szczęścia uda nam się osiągnąć zakładany cel. Nie wolno oczywiście zapominać o naszych przeciwnikach, których tak naprawdę nie znamy i nie wiemy czego się po nich spodziewać. Do gry zostało zgłoszonych 10-ciu zawodników. Pozostałe 6 miejsc pozostawiamy sobie dla bhp, gdyby zaszła taka potrzeba w trakcie sezonu. Rok temu przy splocie wypadków sami strzeliliśmy sobie w stopę i w końcówce graliśmy resztkami rozbitej kadry co miało wpływ tylko na 7-me miejsce w tabeli.

Ze starej gwardii w Valencji pozostali:

Krzysztof Wójcik, Tomasz Ziobro, Michał Lorens, Michał Jurczak oraz Piotrek Guzik.

Nowe twarze w drużynie to:

Rafał Czapor (bramkarz), Marcin Cebula i Łukasz Józefczyk - wszyscy z Bad Boys. Oprócz tej trójki do Valencji dołączył nasz kolega Łukasz Biały (Chivas) i Paweł Munz, dla którego będzie to debiut na hali.

Na ten moment z kadry musiał wypaść Łukasz Zawisza, który zmaga się z problemami zdrowotnymi. Trzeba tez wspomnieć, że po poprzednim sezonie buty na kołku zawiesił tez nasz kolega Marcin Adamski, który z nami był i ( jest) bardzo długo i myślę, że będzie nam kibicował podczas rozgrywek.

Kadra jest 10-cio osobowa - taka w sam raz. Wiadomo, że bardzo trudno będzie grać w komplecie przez cały sezon ale jak ominą nas kontuzje powinno być przyzwoicie.