Sparing i zapowiedź 1 i 2 kolejki

Ligę czas zacząć. Już jutro stoczymy bój o pierwsze ligowe punkty. Dokładnie o 14.35 naszym rywalem będzie jak zwykle piekielnie silna ekipa Mal-Bud1 (dawniej Cortina II). Z tym przeciwnikiem mieliśmy już nie raz do czynienia i pomimo faktu, że ostatni mecz był na naszą korzyść to na pewno w sobotę nie będziemy faworytem. Z doświadczenia wiem, że pierwsze mecze w lidze zawsze się rządzą swoimi prawami i wyniki mogą zaskakiwać. Od września trenujemy solidnie a w minioną środę rozgraliśmy dobry sparing z ekipą Arni-krosno. Mecz kontrolny zakończył się wynikiem koło remisu ale zdołaliśmy się przekonać, że w II lidze nie będzie lekko. Dobry start w sezon daje więcej niż tylko 3 punkty. Daje też pewność siebie i motywację na kolejne mecze. Jestem przekonany, że Valencja zostawi płuca na parkiecie. Zobaczymy co się wydarzy.

Natomiast w niedzielę staniemy w szranki z jeszcze silniejszą ekipą AutoSpa. O rywalu nie będę się rozpisywał. Jeśli będą grać w pełnym składzie to moim zdaniem jest to kandydat do awansu. My na pewno tanio skóry nie sprzedamy i będziemy walczyć o każdy punkt w tym meczu. Nie ma co wcześniej kalkulować bo i tak wszystko wydarzy się na parkiecie. Gołym okiem jednak widać, że los nas nie oszczędził i na pierwszy weekend zaserwował nam piekielnie trudnych rywali z czym się liczyliśmy po awansie do II ligi. Naszych wiernych kibiców zapraszam w sobotę o 14.35 i w niedzielę o 9.45 na halę na Bursakach.

Powiązana galeria: