Perfekcyjny mecz !

Mistrz KALH pokonany w dodatku w dobrym stylu po meczu pełnym walki i poświęcenia. Nareszcie wykorzystaliśmy liczebny skład w ilości 9 zawodników i chyba nikt nie mógł narzekać na brak gry. Spotkanie zaczęliśmy odważnie i choć Prawko starało się grać swoją piłkę to Valencja groźnie się odgryzała i do przerwy prowadziliśmy 1-0 po bramce Łukasza Białego. Po zmianie stron taktyka taka sama. Dużo biegania i walki na całym boisku i to dało nam kolejne dwie bramki. Najpierw Łukasz Biały dobił przytomnie strzał Karasia a następnie bramkę po ładnej akcji zdobył nasz nowy kolega Olek czym dobrze się przywitał :). 3-0 z mistrzem to było coś lecz wystarczyła chwila nieuwagi i w minutę straciliśmy dwie bramki. 3-2 i cztery minuty do końca zwiastowały nerwy. Na szczęście Olek po indywidualnej akcji strzelił na 4-2 i uspokoił temat. W końcówce mogliśmy jeszcze dobić rywala ale było by już chyba za dobrze.

Mimo wszystko nasza wygrana stała się faktem. 3 punkty, dobra taktyczna gra i przede wszystkim dużo biegania, walki i szybkie zmiany to było to czego nam brakowało w poprzednich kolejkach. Teraz tylko trzeba starać się to powielać - oczywiście chodzi o grę i walkę bo wynik jak to bywa w piłce nie zawsze jest sprawiedliwy.

Przez to zwycięstwo nadal jesteśmy w grze o pierwszą szóstkę. Zobaczymy co przyniosą nam najbliższe tygodnie.

Za mecz z Prawkiem - brawo dla wszystkich. Bez wątpienia to najlepszy mecz w naszym wykonaniu w tym sezonie.

Valencja - Prawko Perfekt 4-2

bramki: Biały x2, Olek x2